יש לכם שאלה ? 

צור קשר

קישוט לרכב 

כל חתן וכלה רוצים להרגיש כמו נסיך ונסיכה ביום חתונתם. אין יותר מלכותי ויוקרתי להגיע לאירוע שלכם עם רכב מקושט המכריז כי היום זה היום שלכם. קישוט לרכב המתבצע בצורה איכותית ומקצועית יעניק לכם רכב מרשים לכל אורך כל היום. ישנם מספר דברים שכדאי שתזכרו לפני שאתם מזמינים את החברה שתקשט את הרכב שלכם.

  • תדאגו לשטוף את הרכב יום לפני החתונה.
  • בחרו קישוט לרכב בהתאם לגודל הרכב – קישוט גדול מידי על רכב קטן יראה עמוס ומגושם ואילו קישוטים קטנים על רכב גדול לא יבלטו ואף ייעלמו מהעין.
  • התאימו את צבע קישוט לרכב – אם בחרתם צבע דומיננטי בחתונה, מפיות, מפות, ואפילו מלוות הכלה ומלווי החתן לבושים בצבע מסוים, השלימו את המראה גם בקישוט לרכב.

קישוט לרכב יכול להיות באמצעות בד טול מרשים, סרטי קישוט, פרחים, בלונים, שלטים ועוד. התייעצו עם חברה מקצועית ואיכותית שיכולה להמליץ לכם על כל האפשרויות ולהתאים עבורכם את הקישוט לרכב בהתאם לגודלו, לצבעו ולא פחות חשוב לרצונכם.

משלול פרחים ללא לעלות והנחה על כל הזמנה
משלול פרחים ללא לעלות והנחה על כל הזמנה

קישוט לרכב

הדגש העיקרי בבחירת זר פרחים לאישה אחרי לידה הוא על צבעוניות. אפשר לתאם משלוח פרחים עד לחדר היולדות עם זר חרציות, לפנק את ההורים המאושרים עם זר טוליפ או להביא רק לאישה זר ורדים אדום עם נגיעות ורודות. אפשרות אחרת היא להתאים את הזר לרך הנולד ולמצוא צבעים שהולמים את המגדר.

בהזמנת משלוח פרחים לאישה אחרי לידה כדאי גם להתייחס לעניין הטכני ולשעות קבלת הקהל בבית החולים. במידה ולא מצליחים לתאם את המשלוח לשעה נוחה, רצוי להביא את הפרחים באופן אישי כאשר מגיעים לבקר את ההורים והתינוק בביתם.

יש לכם שאלה ? 

צור קשר

מוצרים: 0
0.00