מרכזייה טלפונית

כל בעל עסק ומנהל מוסד מחפש את הדרכים לשפר את תפעול המערכת ולייעל אותה. למען מטרה זו ניתן לרתום את הטכנולוגיה המתקדמת ואת המוצרים המתפתחים. הללו מאפשרים לייעל תהליכים, לקצר פרוצדורות ולהועיל במישורים רבים. אחת הבשורות המשמעותיות היא מרכזייה טלפונית ואחותה המתקדמת והעתידנית יותר – הלא היא מרכזייה וירטואלית. מטרתן של שתי המרכזיות היא להקל על הניהול ולמצוא את הדרך לקצר תהליכים.

על ההבדל בין מרכזייה טלפונית לבין מרכזייה וירטואלית

יש מספר הבדלים בולטים בין סוגי המרכזיות. בכל מקרה בו יש צורך לרכוש מרכזיה יש לבחון את האפשרויות המוצעות ולהכיר את ההבדלים בין שתי המרכזיות. לאחר מכן אפשר יהיה לבחור את המרכזייה המתאימה לפי הצורך הקיים.

  • פשטות אל מול מורכבות – ניתן לומר שאחד היתרונות של מרכזייה טלפונית היא היות המערכת פשוטה יחסית לתפעול, כך שעבור מי שנרתע ממערכות מורכבות זו עשויה להיות האופציה המתאימה. מנגד כאשר יש צרכים אינדיבידואליים מורכבים לא יהיה מתאים לבחור במרכזיה טלפונית. ואילו מרכזיית ענן תוכל לספק את הצורך.
  • מיקום – מרכזייה טלפונית נמצאת בתוך בית העסק וכך ניתן לשלוט עליה ולפקח, לעומת זאת מרכזייה וירטואלית מאוחסנת בענן ולא נמצאת פיסית בתוך שטח העסק או המוסד. אך היתרון שלה הוא בכך שניתן להתחבר אליה מכל מקום בעולם.
  • תשתית – מרכזייה טלפונית מצריכה חיבור ותשתית מותאמת למטרה, ואילו הווירטואלית עושה שימוש בתשתית האינטרנט הקיימת. כך שיש בכך חיסכון.
  • התאמה לצורך – יש לאפיין בכל מקרה לגופו את הצורך הקיים ובהתאם לכך לבחור את המרכזייה המתאימה שתענה על הצורך. יש מקרים בהם בחירה במרכזייה טלפונית תהיה נכונה ובמקרים אחרים דווקא המזכירה הווירטואלית תעשה את העבודה טוב יותר. רק לאחר שמאפיינים את הצורך ומגדירים אותו קל לבחור את המרכזייה המתאימה שתמלא את התפקיד.

לפני שבוחרים מרכזייה לעסק או למוסד יש לפנות אלינו, KC גרופ, אצלנו תקבלו שירותי טלפוניה מתקדמים. מתוך היכרות עם מבחר המוצרים ועם הפונקציות השונות נוכל להדריך אתכם במהלך הרכישה ולעזור לכם לבחור את המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.